KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17154423

nr 1715 4423

Harald Sallberg

(1895-1963), Sverige

Oljemålning, Kvinna. Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 132x72 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 4 augusti 2025
kl 19:42:21

Harald Sallberg

Läs mer om Harald Sallberg